Nina’s ICE

NICE is ontstaan uit Nina’s liefde voor puur en gezond eten. Weten wat je eet vinden we belangrijk, ook als je een ijsje eet. Daarom maken we lekker én goed ijs, van biologische fruit van dichtbij. We gebruiken geen fruitconcentraten of kunstmatige toevoegingen. Zo kan iedereen proeven hoe lekker puur natuur smaakt.

NICE TEAM

Nina

NICE bedenker en oprichter

06 54967226
nina@nicefruitijsjes.nl

Wouke

Sales Nederland & België

06 38947729
wouke@nicefruitijsjes.nl

Nina ‘Nien’

NICE Eisverkauf Deutschland

0049 176 60 414299
nina@nicefruchteis.de

Elisabeth

NICE oprichter | Creatief | Evenementen

06 42056944
elisabeth@nicefruitijsjes.nl

Mark

Bestellingen | Voorraad | Administratie

06 25094310
mark@nicefruitijsjes.nl

Kim

Marketing | PR | Samenwerkingen

06 11617164
kim@nicefruitijsjes.nl

Marloes

Drukwerk | Fruitsourcing | Kwaliteitsbewaking

020 670 84 79
marloes@nicefruitijsjes.nl

Anouk

Ontwerp

06 22236238
anoukpruim@gmail.com

WIJ ZIJN NICE

ECHT

We zijn enthousiast over goed eten met ingrediënten van de hoogste kwaliteit. Zelfgemaakt, puur, zonder kunstmatige toevoegingen, concentraten of onnodige bewerkingen. Zo maken we ons ijs en dat proef je. Ook onze manier van werken is oprecht. Dus je weet direct waar je aan toe bent als we met je samenwerken, bij je inkopen of leveren.

AANDACHT

Wij doen alles met aandacht. We verbinden ons met ondernemers die met diezelfde oprechte aandacht werken. Onze biologische fruittelers, onze ijsmakers in de energieneutrale ijsfabriek en alle verkopers die geloven in goed eten. Dat is niet altijd de gemakkelijkste weg, maar wel de enige voor ons.

SIMPELWEG GOED

Onze kwaliteit is betrouwbaar en de samenstelling van het ijs eenvoudig. Zoals je het thuis ook zou maken. Alle ingrediënten zetten we groot op de verpakking. Lekker duidelijk. Zo weet je precies wat je eet. Wij zijn een integere partner voor klanten en leveranciers.

We kiezen graag voor simpel en doen wat we beloven.

EIGEN

We zijn ijspioniers en altijd op zoek naar de meest natuurlijke manier om het lekkerste, meest onderscheidende ijs te maken. We zijn dol op design en onze verpakkingen en uitingen zijn helder, anders en zo duurzaam mogelijk. In ons team kan iedereen zichzelf zijn en ontplooien en daardoor ontstaat er een bijzondere samenstelling van talenten. Door uniek te zijn maken we de ijswereld iedere dag een beetje rijker.