WIJ ZIJN NICE

Nina's ICE

‘Ik wil laten zien dat lekker én goed samen kunnen gaan. Goed in de breedste zin: voor het lichaam, voor de fruittelers en voor de natuur. Met NICE ijsjes kan iedereen proeven hoe lekker puur natuur smaakt.’

NINA WEERMAN – oprichter NICE

NICE TEAMWORK

NICE biedt mensen die goed willen eten ijs van de lekkerste biologische ingrediënten. Weten wat je eet vinden we heel belangrijk, zonder toevoegingen of concentraten. 

Wij zijn een 8-koppig, op elkaar ingespeeld team waarin iedereen zijn of haar unieke rol heeft. Samen hebben we NICE vanaf de grond opgebouwd: van 12 verkoopplekken in Nederland in 2013 tot meer dan 2.000 verkoopplekken in Nederland, België en Duitsland. Dit jaar komen Zweden, Zwitserland en Oostenrijk erbij.  

NIEUWE SMAKEN

Hoewel Nina en Elisabeth samen nieuwe smaken creëren, moet de receptuur van nieuwe ijsjes eerst door het complete team goedgekeurd worden. pas dan wordt de productie in onze Nederlandse ijsfabriek gestart.

Nina Weerman

Oprichter NICE

Nina Weerman

T +31 20 67 08 479
nina@nicefruitijsjes.nl

Elisabeth Weerman

Mede-oprichter NICE & Creative

Elisabeth Weerman

M +31 20 670 84 79
elisabeth@nicefruitijsjes.nl

Mark van Bloemendaal

Logistiek & Administratie

Mark van Bloemendaal

+31 20 670 84 79
mark@nicefruitijsjes.nl

Kim Hiddink

Marketing & PR

Kim Hiddink

T +31 20 67 08 479
kim@nicefruitijsjes.nl

Wouke Oprel

Sales Nederland & België

Wouke Oprel

+31 6 25 27 94 94
wouke@nicefruitijsjes.nl

Marloes Schots

Product & Traffic

Marloes Schots

M +31 20 670 84 79
marloes@nicefruitijsjes.nl

Nina Dijkstra

Sales Duitsland

Nina Dijkstra

M +49 176 60 414299
nina@nicefruchteis.de

Anouk Pruim

Design | Packaging

Anouk Pruim

+31 20 670 84 79
anoukpruim@gmail.com

STAGE DIGITAL MARKETING