NICE TEAM

WIJ ZIJN NICE.

We maken fruitijsjes van het lekkerste biologische fruit van dichtbij. Wij zijn ijspioniers en altijd op zoek naar de meest natuurlijk manier om het lekkerste ijs te maken. Zo kan iedereen proeven hoe lekker puur natuur smaakt. 

NICE is ontstaan uit Nina’s liefde voor puur en gezond eten. Toen ze haar eerste ijsjes op de markt bracht waren de reacties zo overweldigend en wist ze direct ‘Ik wil iedereen laten proeven hoe lekker puur natuur smaakt.’

Nina Weerman

Oprichter NICE

Nina Weerman

Oprichter NICE fruitijsjes

Nina Weerman

T +31 20 67 08 479 | nina@nicefruitijsjes.nl

Elisabeth Weerman

Mede-oprichter NICE fruitijsjes | Creative

Elisabeth Weerman

M +31 20 670 84 79 | elisabeth@nicefruitijsjes.nl

Mark van Bloemendaal

Logistiek manager | Administratie

Mark van Bloemendaal

+31 20 670 84 79 | mark@nicefruitijsjes.nl

Kim Hiddink

Marketing | PR

Kim Hiddink

T +31 20 67 08 479 | kim@nicefruitijsjes.nl

Wouke Oprel

Sales Nederland & België

Wouke Oprel

+31 6 25 27 94 94 | wouke@nicefruitijsjes.nl

Marloes Schots

Traffic & Kwaliteitsmanager | Sourching

Marloes Schots

M +31 20 670 84 79 | marloes@nicefruitijsjes.nl

Nina Dijkstra

Sales Duitsland

Nina Dijkstra

M +49 176 60 414299 | nina@nicefruchteis.de

Anouk Pruim

Design | Packaging

Anouk Pruim

+31 20 670 84 79 | anoukpruim@gmail.com

STAGE DIGITAL MARKETING