NICE team

Wij zijn NICE. Betrokkenheid en eerlijkheid staan bij ons hoog in het vaandel. Naast het maken van de lekkerste ijsjes natuurlijk. Ons team is, al zeggen we het zelf, bijzonder NICE (en onze lunch ook).

Nina
‘lekker en goed’

NICE bedenker en oprichter

06 54967226
nina@nicefruitijsjes.nl

Claire
‘Zo cool’

Sales en sfeermaker

06 25279494
claire@nicefruitijsjes.nl

Elisabeth
‘Tinkerbell’

NICE oprichter, PR en creatief

06 42056944
elisabeth@nicefruitijsjes.nl

Kim
‘Impactmaker’

Marketing, PR en samenwerking

06 11617164
kim@nicefruitijsjes.nl

Mark
‘Goed geregeld’

Distributie, logistiek en administratie

06 25094310
mark@nicefruitijsjes.nl

Marloes
‘Mooie dingen’

Drukwerk

020 670 84 79
marloes@nicefruitijsjes.nl

Wouke
‘Hallo, met Wouke’

Sales, marketing en fotografie

06 38947729
wouke@nicefruitijsjes.nl

Anneroos

Social Media, Merk & Ontwerp

06 27384537
anneroos@nicefruitijsjes.nl

Nina ‘Nien’

NICE Eisverkauf Deutschland

0049 176 60 414299
nina@nicefruchteis.de